انواع استند شهدا و مزایای استفاده از استند تبلیغاتی

انواع استند شهدا و مزایای استفاده از استند تبلیغاتی

انواع استند شهدا و مزایای استفاده از استند تبلیغاتی


بررسی انواع استند شهدا و استند تبلیغاتی

عصر دیجیتال ممکن است بر هر صنعتی تأثیر داشته باشد، حتی در بازاریابی و تبلیغات. با این حال، روش های بازاریابی قدیمی مانند استندهای تبلیغاتی هنوز فعال هستند؛ زیرا نیاز به نگهداری کمتری داشته و کارایی بالایی دارند. اشکال و اندازه های مختلفی از استند تبلیغاتی برای اهداف مختلف وجود داشته و هر کدام مزایای منحصر به فرد خود را دارند. یکی از موارد استفاده آن، نمایش تمثال شهدا و بیان رشادت های آنهاست. ساخت و ارائه ماکت شهدا روشی شایسته برای قدردانی از مقام آنها محسوب می شود. در این مقاله به ویژگی های کات استند شهدا و مزایای استفاده از انواع استند تبلیغاتی می پردازیم.

استند تبلیغاتی چیست ؟

استندها نوارهای بلندی از مواد با طرح یا شعار، ماکت شهدا و قصد نمایندگی یک شرکت، سازمان، دولت یا سایر نهادها هستند. لغت نامه ها استندها را پارچه ای توصیف می کنند، اما امروزه یک استند تبلیغاتی را می توان از مواد مختلف ساخت. ضخامت، انعطاف پذیری و دوام استندها و نحوه نمایش آنها متفاوت است. در بین انواع مختلف روش های بازاریابی و تبلیغاتی ارزان، استندهای تبلیغاتی پتانسیل بالایی برای جذب مخاطب دارند. استندها یکی از روش‌های تبلیغاتی پیشرو ​​در نمایشگاه‌ها به شمار می آیند. استندها را در داخل فروشگاه ها، فضای باز، رویدادها و غیره پیدا می کنید. برای یافتن نوع مناسب استندهای تبلیغاتی، محل استفاده از آنها، مدت زمان ماندگاری، قابل حمل بودن یا نبودن آن مهم است.

pic 1 - انواع استند شهدا و مزایای استفاده از استند تبلیغاتی

طراحی و چاپ استند تبلیغاتی

انواع استند

به دلیل تغییر در تکنولوژی و چاپ، برخی از استندهایی که در سال های گذشته رایج بودند، همگی کم رنگ شده اند. امروزه دسته بندی های اصلی موجود عبارتند از PVC یا استندهای وینیل و استندهای پارچه ای. برای ماندگاری انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و یا تمثال شهدا استفاده از متریال بادوام استفاده می شود. در ادامه تعدادی از محبوب ترین استندهای موجود آورده شده است:

استندهای پاپ آپ

این نوع قابل حمل ترین و همه کاره ترین است. استندهای پاپ آپ برای استفاده در محیط های داخلی مانند سالن ها، ادارات و نمایشگاه ها ایده آل هستند. پس از اتمام آن، برای صرفه جویی در فضا، می توان آن را تا کرد و در جعبه خود قرار داد. برای یک بار استفاده به اندازه کافی ارزان است اما می تواند برای چندین رویداد استفاده شود. این ویژگی ها مناسب انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا خواهد بود.

استندهای وینیل

این نوع استند بسیار محبوب است. به دلیل دوام آنها، برخی از کاربران، آنها را به انواع دیگر استندها ترجیح می دهند. می توان آن را در فضای باز و داخل استفاده کرد. دو نوع متداول روکش براق یا مات وجود دارد. اگر قصد دارید استند را در فضای باز قرار دهید، روکش براق مناسب است؛ زیرا به سرعت انواع روکش مات کثیف نمی شود. بنابراین چنانچه انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا را در فضای باز استفاده می کنید باید از روکش براق استفاده کرد.

استندهای مشبک با روکش پی وی سی

آنها برای تبلیغات در مقیاس بزرگ در فضای باز بسیار عالی هستند، زیرا دارای سوراخ های کوچکی بوده و همچنین برای مناطقی که شرایط آب و هوایی مشکل ساز است بسیار مناسب به نظر می رسند. به طور معمول استندهای مشبک در مناطق در حال توسعه یا زمین های ورزشی به عنوان یک حصار موقت برای جدا کردن عابران پیاده از کارگران ساختمانی استفاده می شود. استفاده از توپ بانجی هنگام آویزان کردن تمثال شهدا به جلوگیری از پاره شدن آن توسط باد کمک می کند.

استندهای پارچه ای

این استندها در داخل خانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. محبوبیت آنها به دلیل دوام آنها افزایش یافته است. زیر مجموعه ای از استندهای پلی است. فناوری چاپ به کار رفته در استندهای پارچه ای دوام رنگی باورنکردنی ایجاد می کند. به همین دلیل برای استفاده در انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا مناسب هستند. به شرط این که در محیط خارجی گذاشته نشوند.

استندهای پلی استر بافتنی

استندهای پلی استر که یکی از اعضای استندهای پارچه ای است، با دسترسی آسان مواد پلی استر در بازار رایج شده است. پرطرفدارترین مواد در این دسته، نوع پارچه‌ای کشسان است که آن را برای استفاده در نمایشگاه‌های تجاری و نمایش‌های آویز ایده‌آل می‌کند. در نمایشگاه های تجلیل از مقام شهدا این جنس استند بسیار مناسب انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا محسوب می گردد. نوع غیر کششی این استند برای ایجاد بنرهای جذاب قابل آویزان شدن از سقف استفاده می شود. بنرهای چند بافتنی معمولا دارای وزنه ای در داخل میل پایینی هستند که آویزان کردن آنها را بدون چروک شدن آسان می کند.

استندهای ساتن

زیر گروه استندهای پارچه ای است. آنها در انواع مختلف بافتنی، از جمله بافتنی های سنگین، بافتنی های متوسط ​​و بافتنی های سبک موجود هستند.

انواع اصلی پایه های استند

پایه استند جمع شونده- این پایه استند شامل یک بنر رول آپ است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؛ زیرا ذخیره سازی بسیار آسان خواهد بود. از آنجایی که بادوام است، استفاده از آن آسان بوده و به راحتی قابل نگهداری است. از آنجایی که نصب آنها آسان بوده و بسیار متنوع هستند، برای استفاده روزانه از انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا مناسب بوده، به طوری که بعد از پایان مراسم می توان آنها را به راحتی جمع کرد.
پایه استند قابل حمل- این نوع را می توان در هر جایی نمایش داد و بسیار قابل حمل است. آنها در دو سبک ارائه می شوند؛ پشتی تلسکوپی یا کششی.
انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا را می توان در مدل ها و طرح های مختلف تولید کرد. سیستم های قابل حمل مانند نمایشگرهای ایستاده یا استندهای ایستاده فرصت های عملی را برای نمایش یاد و خاطره شهدا فراهم می کنند. محصولات تبلیغاتی نمایشگر قابل حمل در سازمان هایی مانند نمایشگاه ها، کنگره ها، سمینارها و مطالعات انتخاباتی استفاده می شود.

pic 4 - انواع استند شهدا و مزایای استفاده از استند تبلیغاتی

قیمت چاپ انواع استند تبلیغاتی

کارایی تبلیغاتی انواع استند ایستاده

استند ایستاده انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا را می توان در رویدادها و مکان هایی که ممکن است به فضاهای تبلیغاتی قابل حمل باشد استفاده کرد. قابل حمل بودن آسان را می توان یکی از مهمترین مزایای این محصول دانست. این محصول که اغلب برای برجسته کردن مقام شهدا استفاده می شود، مزایای مهمی را به ارمغان می آورد؛ زیرا می توان از آن به طور مکرر برای رویدادهای مختلف استفاده کرد. استند ایستاده با مکانیزم و محافظ پی وی سی ارائه می گردد. استند ایستاده در طرح هاي مختلف از جمله استندهاي تمثال شهداء، شخصيت هاي مختلف سياسي و غيرسياسي استفاده می گردد. اين ماكت ها و استندها با ویژگی های منحصر به فرد جهت معرفی بهتر شخصيت برجسته شهدا مورد استفاده قرار می گیرد.

استند تبلیغاتی پلاستیکی (مزه)

این نوع استند تست مزه مورد استفاده در بازارها، محوطه های باز، مراکز خرید و غرفه هایی است که می توانید برای تبلیغ هر محصولی از آن استفاده کنید. استند تبلیغاتی پلاستیکی با سادگی جلب توجه می کند و از نظر نصب نیز محصولی فوق العاده کاربردی است. پایه ها دارای سیستم snap-on هستند و به راحتی می توان آنها را جدا و نصب کرد. بنابراین در مرحله نصب به هیچ ابزاری نیاز ندارید. شما می توانید هر چاپی که می خواهید روی این محصولات انجام دهید که در عرض چند دقیقه می توانید آن را نصب کنید و می توانید استند را مطابق با موضوع شکل دهید. با این محصولات که ظرفیت حمل تا 25 کیلوگرم را دارند، می توانید محصولات زیادی را به خصوص در بازارها معرفی کنید. به لطف این محصولات که به آن غرفه مزه نیز می گویند، می توانید محصولاتی را که می خواهید مشتریان تان امتحان کنند در آن قرار دهید. علاوه بر این، از آنجایی که پایه ها روی چرخ هستند، می توانید به راحتی آنها را به مکان های دیگر منتقل کنید.

استند تبلیغاتی پلاستیکی کجا استفاده می شود؟

غرفه های تبلیغاتی پلاستیکی برای شما طراحی شده است تا بسیاری از محصولات را در بازارها، مراکز خرید یا مناطق باز تبلیغ کنید. با استفاده از این محصولات می توانید تمام محصولاتی را که می خواهید تبلیغ کنید. استندهای تبلیغاتی پلاستیکی عموماً در بازارها استفاده می شوند تا به مشتریان طعم محصولات را بچشند. این استندها که برای ارائه محصولات جدید و برندهای جدید به بازار استفاده می شوند، از جمله محصولاتی هستند که مشتریان به دیدن آنها در بازارها عادت دارند. می توان از آن برای اهداف مختلف در مراکز خرید استفاده کرد. استند تبلیغاتی پلاستیکی را می توان برای تبلیغ هر برند یا برای انجام نظرسنجی های مختلف در مورد موضوعات مختلف استفاده کرد.

استند فروشگاهی

یکی از متداول ترین انواع این محصولات استندهای فروشگاهی است که از نظر کاربرد به طرق مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در اینجا به چند نمونه متداول اشاره می کنیم؛ استند لوازم آرایشی – پایه شکلاتی – پایه ابزار – پایه چیپس – پایه پفک و اسنک – پایه پوشاک – پایه سیگار – پایه کاتالوگ – پایه روزنامه – پایه لوازم آرایشی – پایه سبزیجات بسته بندی شده – پایه لاک ناخن – پایه دارویی – پایه آدامسی – پایه شیرینی پزی و پایه نوشیدنی.
کارتن پلاستیک استند با استفاده از مدرن ترین دستگاه های تولیدی کارتن پلاست، دستگاه های چاپ صفحه و چاپ دیجیتال، دستگاه های برش و قالب، استفاده از مهندسان زبده در طراحی و ارائه طرح های چشم نواز نقش بسزایی در تبلیغات محصولات و خدمات شرکت های مختلف داشته است. ورق پلاست به دلیل وزن سبک، ضربه و مقاومت در برابر نور خورشید و آب می تواند انتخاب پایه مقوایی پلاست را برای شرکت ها توجیه کند.

مزایای استفاده از استند تبلیغاتی

 • قابل استفاده در محیط خارجی و داخلی
 • دارای وزن سبک و زیبایی فراوان
 • بهترین ابزار تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغ
 • مقرون به صرفه و چشمگیر
 • حمل و نقل، نصب و راه اندازی راحت و آسان
 • قابل سفارش طراحی بر اساس نیاز کاربر
 • در صورت سفارش قابل استفاده از هر دو طرف
 • بدون هیچ گونه محدودیت در فرم و قالب
 • قابلیت تنظیم ارتفاع و عرض بر طبق سفارش
 • دارای تنوع در ابعاد و نوع طراحی
 • دارای وسعت دید فوق العاده در فضای باز و مقابل دیدگان عموم
 • هویت بصری مناسب انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا

استندهای مناسب تبلیغات نمایشگاهی

در دنیای مدرن، خدمات بدون تبلیغات کامل نیست. هر سازمانی – اعم از شرکت های تجاری و سازمان های دولتی – اطلاعات لازم را در غرفه های تبلیغاتی برای جذب مخاطبان بالقوه قرار می دهد. تنوع گسترده غرفه های نمایشگاهی انتخابی از طرح های منحصر به فرد را ارائه می دهد. یک رویکرد خلاقانه برای توسعه یک پروژه برای طراحی تبلیغات نمایشگاهی به طراحان اجازه می دهد تا جسورانه ترین ایده ها را اجرا کنند. در نمایشگاه ها، ترکیبات حجیم در مقیاس بزرگ، ماژول های قابل حمل، صفحه نمایش وجود دارد. نکته اصلی این است که وظیفه تعیین شده جذب بازدید کنندگان به هدف خود را درک کنید. انواع کات استند شهدا، ماکت شهدا و تمثال شهدا مناسب نمایشگاه های مختلف مانند هفته دفاع مقدس، روز بزرگداشت شهدا، روز شهدای گمنام، روز شهدای هسته ای، روز شهدای مدافع حرم و … است.

استندهای تبلیغاتی در فضای باز

الزامات ویژه ای برای رسانه های تبلیغاتی در فضای باز اعمال می شود. عملکرد این سازه ها در شرایط آب و هوایی مختلف صورت می گیرد و در معرض سرما، آفتاب، باد و برف قرار دارند. در تولید استندهای فضای باز، از مواد با تکنولوژی بالا استفاده می شود که در برابر تاثیرات تهاجمی خارجی مقاوم باشند.

تکنولوژی تولید استندهای تبلیغاتی

استفاده از مواد مختلف ( پلیمر، فلز، شیشه، چوب و پارچه ) در ساخت سازه های تبلیغاتی بستگی به شرایط عملکرد بیشتر محصولات دارد. سازه های پیش ساخته سبک، ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با سیستم بست چند منظوره، مناسب برای حمل و نقل و جابجایی، اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. طراحی خارجی می تواند شامل عناصر روشنایی، جزئیات تزئینی و نورپردازی کانتور باشد.

pic 3 - انواع استند شهدا و مزایای استفاده از استند تبلیغاتی

انواع استند و کاربردهای آن

سایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.